Kobiety, które mają cienkie włosy, często przekonane są o tym, że długie fryzury nie są dla nich. Przecież długie i cienkie włosy nie mogą wyglądać ładnie – tak twierdzą. To fakt, że czasem warto je skrócić aby wyglądały dobrze, ale dzisiaj zdradzimy Wam sposób na spełnianie marzeń o długich, gęstych i pięknych włosach dla każdej kobiety.

Po pierwsze jednym z głównych błędów popełnianych notorycznie zarówno przez posiadaczki cienkich włosów jak i fryzjerów, jest pogłębianie tego efektu poprzez przerzedzanie końców. Cieniowanie włosów, uważane jest jako jedyne słuszne cięcie w takim przypadku.

Po drugie – zapominanie o końcówkach. To właśnie ich kondycja powinna być dla każdej cienkowłosej kobiety priorytetem. O ile przy pełnej objętości fryzurze zaniedbane końcówki nie będą zauważalne zbyt szybko, tak przy włosach cienkich nie będzie dało się ich nie zauważyć. Regularne podcinanie końcówek to podstawa. Nie warto walczyć o każdy milimetr długości. Może warto rozważyć wyrównanie ich maszynką? Takie cięcie optycznie zagęści włosy i będzie wyglądało ładnie. Odpowiednie cięcie może wiele zmienić.

Jeżeli jednak zastosujesz się do w/w zasad i uznasz, że to już czas na coś więcej przemyśl zagęszczenie włosów.

Zagęszczanie włosów stało się ostatnio bardzo popularne. Efekty widoczne są natychmiast i zachwycają nawet najbardziej wymagające Klientki. Metod jest naprawdę wiele. Wybór warto skonsultować z zaufanym Stylistą, który zna się na rzeczy.

Skupmy się na metodzie kanapkowej. Dlaczego? Ponieważ to właśnie ta metoda zapewnia naturalny efekt, wystarcza na długo i jest bardzo wygodna w życiu codziennym. Na czym polega? Do Twoich włosów przyklejane są ultra-cienkie, elastyczne taśmy mocowane, na tzw. „kanapkę” tworząc wodoszczelne połączenie. Co więcej firmy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom Klientek i umożliwiają założenie jednego pasma w połączeniu z taśmą jednostronną, co zapewnia jeszcze bardziej naturalny efekt i przede wszystkim minimalizuje obciążenie cienkich włosów. Jedna aplikacja wystarczy na około 8-12 tygodni. Co więcej niektóre firmy zapewniają, że raz zakupione pasma można aplikować aż do trzech razy, co daje nam okres około 9 miesięcy noszenia. Zwróć uwagę na to, aby pasma wykonane zostały w 100% z włosów naturalnych – to bardzo ważne jeżeli chodzi o trwałość zabiegu oraz codzienną pielęgnację.

Jak długo trwa zabieg zagęszczenia włosów?

Twoje włosy mogą być pełne objętości już w mniej niż godzinę. Ważne jest, aby każdorazowo przed zabiegiem udać się do salonu na konsultację. Jest ona niezwykle istotna ponieważ to właśnie podczas konsultacji fryzjer dobierze rodzaj pasm, ich ilość, długość oraz kolor tak, aby spełniły się Twoje najskrytsze marzenia.

Jaka jest cena?

Cena zależy przede wszystkim od efektu jaki chciałabyś osiągnąć, od rodzaju wybranych pasm, ich długości oraz ilości. Przy bardzo cienkich włosach aplikacja dwóch opakowań pasm może zrobić efekt WOW, a cena będzie przystępna. Pamiętaj, aby wybrać sprawdzoną firmę, której produkty wykonane są w 100% z naturalnych włosów, najlepiej indyjskich. Są trwałe i można je dowolnie stylizować każdego dnia.

Pamiętaj, marzenia są po to by je spełniać! Zatem umów się na konsultację!

Dodaj komentarz