Wiele kobiet zmaga się z problemem cienkich i rzadkich włosów. Każda z Nas chce wyglądać pięknie, a to bez wątpienia ułatwiają gęste, zdrowe włosów. Istnieje wiele sposobów przedłużania włosów, jednak bijemy się z myślami jaką metodę wybrać dla siebie. Ponadto nie każda kobieta jest przekonana do posiadania przedłużonych włosów na stałe lub obawia się (czasem słusznie), że taki zabieg może uszkodzić ich naturalne włosy.

Jeśli jesteś sceptycznie nastawiona lub nie możesz sobie z jakichś względów pozwolić na przedłużenie włosów w salonie, mamy dla Ciebie parę alternatyw jak w łatwy i nieinwazyjny sposób dokonać takiej metamorfozy w domu:

  • dopinki – treski  – wystarczy związać swoje włosy gumką – przypiąć kucyk i JUŻ! Jest to wygodne rozwiązanie, ale ograniczające wyłącznie do kucyka ☹
  • włosy clip in – to metoda przedłużania włosów, która jeszcze jakiś czas temu cieszyła się sporą popularnością. Nie dość, że możesz uzyskać efekt dłuższych i gęstszych włosów w zaledwie kilka minut, to jeszcze możesz zrobić to zupełnie sama! Wystarczy dopiąć włosy i już. Ponadto włosy nie są przyczepione na stałe, dzięki czemu możesz je ściągnąć w każdej chwili. To dobre rozwiązanie, jeśli chcesz szybko mieć piękną fryzurę na imprezę. Oczywiście, można ich bez problemu używać także na co dzień. Nie wolno jednak przesadzić z ich ilością ponieważ obciążają nasze włosy co może prowadzić do ich osłabienia. Minusem tej metody jest również to, że nie możemy za bardzo szaleć z wymyślnymi fryzurami, ale na szczęście mamy…
  • włosy na żyłce  – które natychmiastowo zwiększają objętość i długość włosów, tworząc wspaniałą fryzurę, którą można wykonać w mniej niż minutę. Wystarczy spiąć własne włosy, nałożyć włosy na żyłce, rozpuścić swoje włosy, rozczesać i już! Nasza fryzura jest gotowa i wyglądamy zniewalająco. Włosy wyprodukowane są na ręcznie wykonanej wkładce, którą dopasowuje się do każdego kształtu i rozmiaru głowy, dzięki czemu możesz być spokojna o to, czy włosy nie zsuną się z Twojej głowy. Ponadto rozmiar żyłki można regulować, więc nie musisz martwić się o to. Jeśli jednak nie czujesz się z początku komfortowo nosząc je, możesz użyć wsuwek. Jest to idealna alternatywa dla stałego przedłużania czy zagęszczania włosów. Włosy na żyłce z reguły wykonane są z włosów naturalnych i będą Wam służyć bardzo długo.

Jak widzicie istnieją alternatywy na to, by mieć długie i gęste włosy bez wychodzenia z domu. Nic tak nie dodaje pewności siebie kobiecie jak wymarzona, pełna objętości fryzura.

Spróbowałaś już w/w pomysłów, ale czujesz niedosyt?

Jesteś gotowa na stałe przedłużenie włosów. Metod dostępnych na rynku jest wiele, ale dokonując wyboru kieruj się przede wszystkim bezpieczeństwem i łatwością wykonania zabiegu.

Dodaj komentarz