Przedłużanie i zagęszczanie włosów to zabiegi, które w ostatnich latach zyskały na popularności nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nic dziwnego – w końcu prawie każda kobieta marzy o długich i gęstych włosach. Zapuszczenie włosów to dla niektórych wyzwanie, o większej objętości nie wspominając. Dzięki pasmom do przedłużania włosów możesz spełnić swoje marzenia podczas jednej wizyty u fryzjera! Ale to nie koniec! Pasma do przedłużania włosów otwierają przed nami jeszcze większe możliwości. Pragniemy podążać za modą, jednak ryzyko jakie niesie za sobą dekoloryzacja czy rozjaśnianie sprawia, że nie każda z nas zdecyduje się na ten krok. Słyszymy wiele historii o nieudanych próbach koloryzacji, po których ciężko zregenerować włosy. Czytaj jednak uważnie, bo mamy na to sposób!

Bardzo ciekawym rozwiązaniem, które wciąż zyskuje na popularności, jest wykorzystanie przedłużania lub zagęszczania włosów do zmiany ich koloru. Ważne jest, aby znaleźć odpowiedni salon, który specjalizuje się w aplikacji pasm, by mieć pewność uzyskania pożądanego efektu. Doświadczony i kreatywny Stylista wie jak spełnić marzenia swoich Klientek.

Ombre, sombre, colormelting bez użycia chemii fryzjerskiej!

W tym przypadku wystarczy użycie pasm w gamie kolorystycznej colormelts. Rozpoczynając od naturalnego koloru, colormelts płynnie przechodzą w drugi i trzeci odcień. Zapewnia to absolutnie przepiękny efekt kaskadowego przejścia kolorów, który zachwyci każdego!

Można także pójść o krok dalej i zmieszać ze sobą kilka odcieni colormelts, albo połączyć je z pasmami w jednym kolorze. Nie musisz się ograniczać!

Delikatne refleksy.

Uzyskasz je z łatwością aplikując kilka pasm w odcieniu jaśniejszym od naturalnego. Fryzjer może zdecydować się na użycie taśm jednostronnych lub na połączenie naturalnego odcienia z jaśniejszym pasmem zakładanym od spodu. Dzięki temu odświeżysz swój look bez stosowania ryzykownych zabiegów. Optyczne rozjaśnienie włosów bez użycia rozjaśniacza jest więc możliwe!

Dodaj komentarz