Nowy sezon to nowe trendy, również we fryzjerstwie. Na jesień nie tylko odśwież swoja garderobę, ale również wybierz modne uczesanie. Nic tak nie poprawia humoru, jak nowa fryzura! Jakie cięcia, długości i koloryzacje będą najmodniejsze w sezonie jesień/zima 2018?

Jesień to najlepszy czas na zmianę fryzury. Po słonecznym lecie warto zregenerować włosy i podciąć końcówki. Jeśli właśnie myślisz o wizycie u fryzjera, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. W nadchodzącym sezonie panuje dość duża dowolność i do wyboru masz naprawdę wiele ciekawych fryzur, zarówno dla włosów długich, jak i krótszych.

Glass hair

Jedna z ciekawych fryzur lansowanych ostatnio przez gwiazdy to tzw. glass hair. Włosy mają być przede wszystkim idealnie gładkie, lśniące i proste. Końcówki nie są wywinięte do środka ani na zewnątrz – cięcie jest zupełnie proste – lub włosy mogą być nieco dłuższe z przodu. Najpopularniejsza długość glass hair to włosy do ramion, chociaż można spotkać różne odmiany. Najważniejsza jest błyszcząca tafla i ostre ciecie.

Doczepianie włosów

Zjawiskowe długie włosy nadal królują, tak w wielkim świecie showbiznesu, jak i na ulicach naszych miast. Chyba nie ma już znanej modelki, aktorki ani piosenkarki, która choć raz nie przedłużyłaby włosów. Doczepiane pasma są sekretem nie tylko celebrytek. To właśnie doczepianie włosów pozwala w krótkim czasie uzyskać wymarzoną długą fryzurę. W tym sezonie nadal modne będą długie włosy naturalnie falowane od połowy, ale również idealnie proste.

Przejścia tonalne – ombre nadal w modzie

Ombre nadal nie wychodzi z mody. Co ciekawe, efekt możemy łatwo uzyskać bez koloryzacji naszych naturalnych włosów. Na rynku dostępne są włosy doczepiane w wersji ombre, z subtelnym i naturalnym przejściem kolorystycznym – od koloru włosów naturalnych klientki, aż do wybranego odcienia.

Jesień/zima 2018 to przede wszystkim niebanalne kolory, a także zdrowe, lśniące włosy. Nadal najlepiej, gdy są one dość długie. Dzięki nowym technologiom koloryzacji bez użycia farb i rozjaśniaczy czy przedłużania włosów można uzyskać spektakularne efekty, więc poprzeczka wędruje z roku na rok coraz wyżej. Perfekcyjny look jest teraz możliwy do osiągnięcia na co dzień – nie tylko dla celebrytek – ale dla każdego.

Dodaj komentarz