Każda z nas marzy o gęstej i bujnej fryzurze. Jeśli Twoje włosy z biegiem czasu uległy przerzedzeniu, lub od zawsze jesteś posiadaczką rzadkich i cienkich włosów ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Na szczęście na rynku fryzjerskim pojawiły się rozwiązania pozwalające w łatwy sposób uzyskać efekt bujnej fryzury, w krótkim czasie. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze z nich:

1. Włosy na żyłce

Rewolucyjnym rozwiązaniem są włosy na żyłce. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, co więcej w żadnym stopniu nie obciążają włosów naturalnych. Jest to produkt do samodzielnego założenia. Już w mniej niż minutę możesz diametralnie zmienić objętość swoich włosów. Ważne jest, aby wybrać produkt dobrej jakości -zwróć uwagę na to aby wykonane były w 100% z naturalnych włosów. Włosy na żyłce można dowolnie stylizować, także każdego dnia możesz zachwycać zupełnie nową fryzurą.

2. Zagęszczanie włosów metodą kanapkową

Jeśli jesteś posiadaczką naturalnie rzadkich i cienkich włosów, możesz poprawić wygląd swojej fryzury, stosując dostępne na rynku fryzjerskim nowoczesne rozwiązania. Czasy, gdy zabiegi związane z doczepianiem sztucznych pasm były ryzykowne – dawno odeszły w niepamięć. Obecnie renomowane salony fryzjerskie pracują z wykorzystaniem pasm włosów naturalnych oraz kosmetyków specjalnie do nich przeznaczonych.

Pasma do przedłużania włosów idealnie sprawdzą się również do ich zagęszczenia. Dodatkowo na rynku znajdziesz rozwiązania dedykowane włosom cienkim i delikatnym – aplikację pasm z użyciem taśm jednostronnych. Takie rozwiązanie pozwala na aplikację jednego pasma (podczas gdy standardowa aplikacja zakłada założenie 2 pasm), co pozwala na równomierne rozmieszczenie mniejszej ilości pasm.

3. Treski i dopinki

Panie szukające doraźnych rozwiązań mogą sięgnąć po włosy clip-in, czyli różnego rodzaju treski oraz dopinki. Tego rodzaju akcesoria fryzjerskie można stosować okazjonalnie, należy jednak upewnić się co do ich jakości i rozejrzeć się za produktami naprawdę wysokiej jakości.

4. Zagęszczacze maskujące przerzedzenia włosów w górnej części głowy

Nadmierne wypadanie włosów jest coraz częściej wymieniane wśród chorób cywilizacyjnych. Choroba ta dotyka coraz więcej młodych ludzi. Dla osób borykających się z tym schorzeniem jest to wstydliwy problem. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą nowoczesne zagęszczacze przeznaczone do stosowania w górnej części głowy. Zagęszczacze są lekkie, wygodne i nie rzucają się w oczy. Pamiętaj jednak, aby wybrać zagęszczacz wyprodukowany w 100% z włosów naturalnych. Dobrze spersonalizowany przez fryzjera zagęszczacz jest wręcz nie do odróżnienia od włosów naturalnych.

Którą z wyżej wymienionych metod wybierzesz?

Dodaj komentarz