Naturalne fale, seksowne loki czy eleganckie upięcia? A może grzywka?

Wracają klasyczne fryzury w nowych odsłonach!

Do trendów wraca grzywka oraz przedziałek na środku głowy. Królują luźne upięcia, warkocze oraz niechlujnie spięte koczki na czubku głowy. Nadal modne są delikatne fale, loczki.

Grzywka była popularna w latach 60/70 i teraz znowu wraca do łask. Najlepiej jak jest wycieniowana i rozdzielona przedziałkiem na środku głowy. Pasuje prawie każdemu i jest elegancka. Dodatkowo optycznie poprawia proporcje twarzy.

Koki, najlepiej wyglądają te robione w biegu na czubku głowy. Mają wyglądać jak zrobione od niechcenia. Nie ma tu miejsca na idealnie wystylizowany kok bez odstających włosów po bokach.

Warkocze i luźne sploty już od dłuższego czasu są na topie. Posiadaczki długich włosów mają tutaj ogromne pole do popisu. Im większy nieład przy splocie tym efektowniej wygląda fryzura. Koniec z idealnie zaczesanymi włosami!

Fale, loki idealnie pasują do wieczorowych stylizacji. Można je zrobić na wiele sposobów takich jak lokówka, prostownica czy papiloty. Trzeba jednak pamiętać o utrwaleniu fryzury lakierem, aby wytrzymała dłużej. Im włosy dłuższe, tym piękniej prezentują się te stylizacje.

Zdecydowanie w tym sezonie modne są włosy długie. Na szczęście istnieje wiele metod przedłużania włosów, które pozwalają w zaledwie godzinę przedłużyć włosy nawet do 55 cm. Każda kobieta może cieszyć się długimi, gęstymi, pięknymi włosami, niezależnie od tego jak została obdarowana przez naturę.

O czym pamiętać jeżeli już zdecydujesz się na przedłużenie włosów?

Przede wszystkim wybierz włosy w 100% naturalne. Istnieje wiele metod, jednak nie wszystkie są bezpieczne. Wybierz tę, która nie uszkodzi Twoich włosów. Warto wybrać metodę, w której włosy można używać kilkukrotnie – zmniejsza to koszty ponownego założenia włosów. Coraz bardziej popularna jest metoda kanapkowa. Jedna z bezpieczniejszych metod na rynku jednak zwróć uwagę na klej stosowany na taśmach, aby wybrać taki, który nie uczula!

Znalazłaś już ofertę idealną? Do dzieła!

Otwórz się na zmiany i przywitaj wiosnę w nowej odsłonie!

 

Dodaj komentarz