Lato to czas niezapomnianych wspomnień. Przed nami różnego rodzaju festiwale, przyjęcia weselne czy też wakacyjne wyjazdy. Każda z nas pragnie wyglądać zjawiskowo. Co zrobić, aby dodać długości lub objętości naszym włosom na wyjątkowe okazje?

Jest na to sprawdzony sposób – włosy na żyłce do samodzielnej aplikacji. Ich założenie trwa mniej niż minutę, a efekt widoczny jest natychmiast.

Włosy na żyłce w żadnym stopniu nie obciążają Twoich włosów i tym samym ich użytkowanie jest absolutnie bezpieczne.

Jest wiele firm oferujących ten produkt. Przy wyborze idealnych włosów dla siebie zwróć uwagę na to, aby produkt wykonany był z włosów naturalnych. Pamiętaj, że włosy indyjskie są bardzo podatne na stylizacje i długo utrzymują skręt.

Włosy na żyłce dostępne są w dwóch długościach: 25 cm oraz 40 cm. Co więcej fryzjer może spersonalizować produkt do Twoich potrzeb.

Większa objętość włosów daje większe możliwości. Instafale, luźne niskie upięcia, pełen objętości kucyk to tylko kilka z nich.

Jak dobrać idealny kolor włosów na żyłce?

W celu doboru koloru, czy długości do swoich włosów udaj się do profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Fryzjer pomoże Ci dopasować produkt, a w razie potrzeby spersonalizuje produkt tak, aby efekt był absolutnie naturalny.

Jak pielęgnować włosy na żyłce?

Stosuj wyłącznie kosmetyki dedykowane włosom przedłużanym. Szampon i balsam to duet idealny do codziennej pielęgnacji tego produktu. Olejek do końcówek włosów nawilży je oraz zabezpieczy przed rozdwajaniem.

Włosy na żyłce to absolutny must have każdej kobiety.

Dodaj komentarz