Jesień to czas kiedy często udaje nam się zwolnić. Długie spacery wśród kolorowych liści, zapach świec w domu i gorąca herbata – każda z nas to zna. Krótkie dni i długie wieczory powodują, że szukamy urozmaicenia, pragniemy zmian. Mamy na to sposób!

Zmień swój look w mniej niż godzinę i odkryj swoje nowe JA!

Od czego zacząć?

W pierwszej kolejności zastanów się, co chciałabyś zmienić. Czy zależy Ci na subtelnym zagęszczeniu włosów, delikatnym przedłużeniu czy diametralnej zmianie. A może szukasz sposobu wyłącznie na wielkie wyjścia?

Subtelna zmiana

Jeżeli zależy Ci na dodaniu objętości czy delikatnym przedłużeniu włosów wybierz stałą metodę przedłużania włosów. Ultra cienkie, elastyczne pasma pozwolą Ci uzyskać efekt o jakim marzysz.

Dostępne są różne rodzaje pasm.

Jeśli masz włosy bardzo rzadkie, cienkie i delikatne, Twój fryzjer najprawdopodobniej zaproponuje Ci pasma, w których włosy są ręcznie implantowane w taśmę. Połączenie ich z taśmą jednostronną pozwala uzyskać absolutnie naturalny efekt zagęszczenia czy przedłużenia włosów.

Kolor bez zobowiązań

∙ ombre

Pasma do przedłużania włosów to również idealny sposób na zmianę koloru.

Jeżeli marzy Ci się uzyskanie efektu ombre, bez użycia rozjaśniacza pasma z efektem ombre są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. 

∙ refleksy

Aby uzyskać efekt delikatnych refleksów wystarczy, że Twój fryzjer zaaplikuje Ci kilka pasm w jaśniejszym odcieniu.

Czy wiesz, że możesz mieszać ze sobą kilka odcieni pasm?

Pozwala to na uzyskanie spektakularnych i przede wszystkim niepowtarzalnych efektów kolorystycznych.

Objętość i długość w mniej niż minutę?

Włosy na żyłce do samodzielnego założenia będą idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. To absolutny hit! Ich założenie trwa mniej niż minutę, a efekt widoczny jest natychmiast.

Co więcej raz wystylizowany produkt jest gotowy do użycia nawet na kilka wyjść (raz wyprostowane lub pofalowane włosy zachowują taką formę praktycznie do czasu umycia). Włosy mocowane są na żyłce, więc nie obciążają Twoich włosów nawet w minimalnym stopniu. 

Już wiesz, co wybierzesz?

Dodaj komentarz